Spytify Spytify 1.1.4

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spytify to niewielka aplikacja do nagrywania utworów ze Spotify bez utraty jakości dźwięku. Dzięki temu programowi będziemy mogli cieszyć się dostępem do piosenek w trybie offline.

Użytkownik korzystający z opisywanego narzędzia może zapisywać utwory do jednego z dwóch obsługiwanych formatów (MP3 lub WAV) w wybranym miejscu na dysku twardym komputera. Co prawda Spytify podczas rejestrowania dźwięku nie obniża jakości względem Spotify, ale jeśli chcemy, możemy wybierać spośród następujących ustawień: 128kbps, 160kbps, 256kbps oraz 320kbps.

Spytify wycisza wszystkie inne aplikacje w trakcie rejestrowania dźwięku i nie nagrywa reklam. Ustawiając maksymalną głośność w Spotify nagramy wszystkie utwory na tym samym poziomie głośności. Co ciekawe, narzędzie automatycznie wprowadza dodatkowe informacje na temat piosenek, takie jak: nazwa utworu, wykonawca, tytuł albumu i gatunek; dodawana jest również okładka płyty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!