Squareboy vs Bullies 1.0.20

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Squareboy vs Bullies to gra zręcznościowa, przypominająca stare produkcje z konsol przenośnych typu Nintendo. W grze toczymy walki uliczne, broniąc się przed atakami drobnych wyrostków.

Gra oferuje prostą, ale bardzo wciągającą zabawę. Sterujemy małą, komiksową postacią, która zostaje napadnięta i pobita na ulicy, a następnie przechodzi kurs azjatyckich sztuk walki pod okiem mistrza. Po szkoleniu, wraca do miasta, aby pomścić swoją krzywdę. Wszystko na ekranie dzieje się dynamicznie i szybko, gracz ma do wyboru sporo kombinacji klawiszowych, za pomocą których zadaje ciosy, np. z wyskoku lub hakiem.

W Squareboy vs Bullies ciekawie rozwiązano kwestię sterowania postacią. Ekran w grze podzielony jest na dwie części: u góry toczy się akcja, na dole zaś znajdziemy przyciski: cztery do poruszania się, a dwa do zadawania ciosów. Ich układ przypomina ten znany np. z konsoli Gameboy. To sprawia, że gra jest ciekawą propozycją dla miłośników gier komputerowych w stylu retro.

W grze wyświetlane są reklamy, które można wyłączyć płacąc niecałe 5 zł. Ponadto, Squareboy vs Bullies można zintegrować z usługą Gry Google Play.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych