Squareboy vs Bullies Squareboy vs Bullies

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Squareboy vs Bullies to gra zręcznościowa, utrzymana w klimacie retro. Zadaniem gracza jest rozprawiać się z ulicznymi bandytami za pomocą sztuk walki i pokonywać kolejne plansze.

Gra opiera się na ciekawym scenariuszu. Wcielamy się w drobnego bohatera, który został pobity na ulicy przez opryszków. Naszym bohaterem zaopiekował się azjatycki mistrz, który nauczył go sztuk walki. Po lekcjach wracamy do miasta, aby namierzyć złoczyńców i pokonać jak największą liczbę z nich. W miarę postępów w grze nasi rywale będą coraz więksi i silniejsi. Naszym zadaniem jest nie dać się pokonać i odprawić z kwitkiem jak największą grupę przeciwników. Wszystko dostajemy w scenerii retro, która przypomina gry np. z początku lat 90.

Ciekawe rozwiązanie w grze zastosowano w obszarze sterowania. Podczas rozgrywki ekran urządzenia jest podzielony na dwie równe części. U góry toczy się gra, natomiast w dolnej części wyświetlane są przyciski do sterowania naszym bohaterem. Układ klawiszy przypomina ten, który stosowano w przenośnych konsolach typu Gameboy, co podkreśla atmosferę retro w grze Squareboy vs Bullies.

Gra dostępna jest bezpłatnie i znajdziemy w niej reklamy, które jednak można wyłączyć za pomocą mikropłatności. To koszt wynoszący ok. 1 dolara.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!