r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Squareboy vs Bullies 1.0.8

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Squareboy vs Bullies to gra zręcznościowa, utrzymana w klimacie retro. Zadaniem gracza jest rozprawiać się z ulicznymi bandytami za pomocą sztuk walki i pokonywać kolejne plansze.

Galeria programu

Gra opiera się na ciekawym scenariuszu. Wcielamy się w drobnego bohatera, który został pobity na ulicy przez opryszków. Naszym bohaterem zaopiekował się azjatycki mistrz, który nauczył go sztuk walki. Po lekcjach wracamy do miasta, aby namierzyć złoczyńców i pokonać jak największą liczbę z nich. W miarę postępów w grze nasi rywale będą coraz więksi i silniejsi. Naszym zadaniem jest nie dać się pokonać i odprawić z kwitkiem jak największą grupę przeciwników. Wszystko dostajemy w scenerii retro, która przypomina gry np. z początku lat 90.

Ciekawe rozwiązanie w grze zastosowano w obszarze sterowania. Podczas rozgrywki ekran urządzenia jest podzielony na dwie równe części. U góry toczy się gra, natomiast w dolnej części wyświetlane są przyciski do sterowania naszym bohaterem. Układ klawiszy przypomina ten, który stosowano w przenośnych konsolach typu Gameboy, co podkreśla atmosferę retro w grze Squareboy vs Bullies.

Gra dostępna jest bezpłatnie i znajdziemy w niej reklamy, które jednak można wyłączyć za pomocą mikropłatności. To koszt wynoszący ok. 1 dolara.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.