r   e   k   l   a   m   a
reklama

Środa o 18:00 na żywo z pytaniem, czy wszyscy jesteśmy piratami

Strona główna Aktualności

O autorze

Zapraszamy do kolejnego odcinka naszego programu nadawanego na żywo z redakcji. W tym tygodniu nieco inny skład, gość Januszek oraz temat przewodni - wszyscy jesteśmy piratami. Transmisja wideo w środę o godzinie 18:00, zapraszamy do udziału za pośrednictwem komunikatora Skype.

W zeszłym tygodniu komentowaliśmy premierę Apple, która przez wielu odebrana została jako niewypał. W tym tygodniu Apple chyba znów postara się nas zaskoczyć, jednak tym razem chcielibyśmy skupić się nie tylko na bieżących wydarzeniach. Premiera Yosemite to na naszych łamach również burzliwa dyskusja, która co jakiś wraca niczym bumerang. Czy dziennikarstwo (internetowe) powinno być obiektywne, pozbawione emocji i zdystansowane niczym encyklopedia, czy też jednak zaangażowane, skłaniające do refleksji, łamiące stereotypy i czasem wsadzające kij w mrowisko?

Macie dużo do powiedzenia na ten temat w komentarzach, gorąco zachęcamy więc do wzięcia udziału w programie poprzez Skype. Zwerbalizujcie swoje opinie. W trakcie transmisji czekamy na połączenia pod loginem dobreprogramypl. Prosimy każdego dzwoniącego o wypowiedź na jeden wybrany temat lub o zadanie jednego pytania w dyskusji i zmieszczenie się w ramach maksymalnie sześćdziesięciu sekund.

Trzymając się tej właśnie konwencji chcielibyśmy też podyskutować z Wami na temat piractwa. Czy uważacie, że pomiędzy opodatkowaniem każdego zakupionego urządzenia a całkowitą wolną amerykankę na torrentach jest miejsce na kompromis, który zadowoli zarówno twórców, jak i konsumentów treści chronionych prawem autorskim? Będziemy czekać na Wasze opinie.

Zobacz też poprzednie odcinki

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów