r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Środki Trwałe NG 5.1.0.7

Strona główna Windows Firma Ewidencja środków trwałych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rozbudowany program firmy Syriusz służący do ewidencjonowania środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, a także wyliczania odpisów amortyzacyjnych. Środki Trwałe NG oferują możliwość uwzględniania zaszłości w odpisach amortyzacyjnych, dokonywania amortyzacji z wybranego funduszu celowego, amortyzację metodą liniową i degresywną lub dokonywanie odpisów jednorazowych, możliwość tworzenia zbiorczych (miesięcznych lub rocznych) tabel amortyzacji, a także generowanie różnego rodzaju zestawień. Program automatycznie wylicza miesięczne odpisy amortyzacyjne, a następnie umożliwia eksport tych danych do programu finansowo - księgowego Skarbnik NG (tego samego producenta). Przydatną opcją jest możliwość drukowania etykiet środków trwałych.

Uwaga!

1. Domyślne hasło dla użytkownika ADMIN brzmi "kubus" (bez polskich znaków).

2. Wersja testowa nie pozwala na zmianę danych firmy i posiada 30-dniowe ograniczenie czasowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 17.02.2016 15:34

Nie jest zły, do takiej ''podstawowej'' zabawy jest OK. Tylko nie wiem, jak z tymi aktualizacjami itd. Ja osobiście używam jeden program do fakturowania systim.pl i w nim też mam ŚT, więc tam używam takich funkcji. No ale dla mniej wymagających i to ejst ok.

darek719   40 #2 30.10.2015 21:53

dobry program. szybko i sprawnie generuje zestawienia.

Autor edytował komentarz.
silvver   10 #1 15.11.2012 08:58

czy ten program umożliwia prowadzenie amortyzacji osobno dla celów księgowych oraz podatkowych?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.