Środki Trwałe - System Ewidencji Przedmiotów 1.9.30

Strona główna Windows Firma Ewidencja środków trwałych
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program umożliwiający ewidencjonowanie środków trwałych, wartości materialnych i prawnych oraz składników wyposażenia.

Każda pozycja w ewidencji może być szczegółowo opisana (nazwa, numer seryjny, cena zakupu, dostawca, numer faktury, metoda amortyzacji itd.), łączona z innymi w zestawy, a wszelkie jej zmiany na przestrzeni czasu notowane są w tzw. historii przedmiotu. Dzięki funkcji wydruku etykiet z kodami kreskowymi program ułatwia przeprowadzanie spisów z natury.

Środki Trwałe posiadają wbudowany moduł księgowy pozwalający na wykonywanie amortyzacji podatkowej i bilansowej, wyliczanie comiesięcznych odpisów amortyzacyjnych, a także wydruków dokumentów księgowych (np. OT, MW, LT) oraz zestawień księgowych i raportów bilansowych (m.in. sprawozdania F-03) za dowolny okres czasu. Program umożliwia pracę w sieci.

Uwaga!

  1. Program domyślnie korzysta z bezpłatnych baz danych PostgreSQL, FirebirdSQL (dostarczane wraz z programem). Możliwa jest także współpraca z Microsoft SQL Server.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!