r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Środki Trwałe - System Ewidencji Przedmiotów 1.9.30

Strona główna Windows Firma Ewidencja środków trwałych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program umożliwiający ewidencjonowanie środków trwałych, wartości materialnych i prawnych oraz składników wyposażenia.

Galeria programu

Każda pozycja w ewidencji może być szczegółowo opisana (nazwa, numer seryjny, cena zakupu, dostawca, numer faktury, metoda amortyzacji itd.), łączona z innymi w zestawy, a wszelkie jej zmiany na przestrzeni czasu notowane są w tzw. historii przedmiotu. Dzięki funkcji wydruku etykiet z kodami kreskowymi program ułatwia przeprowadzanie spisów z natury.

Środki Trwałe posiadają wbudowany moduł księgowy pozwalający na wykonywanie amortyzacji podatkowej i bilansowej, wyliczanie comiesięcznych odpisów amortyzacyjnych, a także wydruków dokumentów księgowych (np. OT, MW, LT) oraz zestawień księgowych i raportów bilansowych (m.in. sprawozdania F-03) za dowolny okres czasu. Program umożliwia pracę w sieci.

Uwaga!

  1. Program domyślnie korzysta z bezpłatnych baz danych PostgreSQL, FirebirdSQL (dostarczane wraz z programem). Możliwa jest także współpraca z Microsoft SQL Server.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 17.02.2016 15:35

Zły nie jest, ale mało rozbudowany - jak dla mnie. Używam program do zarządzania firmą systim.pl i tam mam trochę więcej opcji ze ŚT. No ale jak kto lubi, dla mało wymagających może być dobry :)

darek719   41 #6 30.10.2015 21:53

program godny polecenia.

  #5 02.10.2009 15:20

Przeglądałem ten program. Moim zdaniem daleko mu do doskonałości zarówno merytorycznej, jak i programistycznej.
Moje oceny w skali 0 - 10:
- funkcjonalność: 2
- myśl programistyczna: 3

Pozdrawiam

  #4 14.10.2008 19:55

Dobry, łatwy w obsłudze, stosunkowo tani.
W dodatku daje ciekawe perspektywy - możliwość integracji z systemem zarządzania dokumentami, co dodaje mu drugie tyle funkcjonalności.

Zdecydowanie polecam.

  #3 16.05.2008 16:19

Program jest bardzo prosty w obsłudze i przejrzysty. Posiada obrazkowe menu co ułatwia prace. Te cechy powodują, że jest najlepszy w swojej tematyce z obecnie istniejących.
Pozdrawiam

  #2 09.10.2007 16:44

mylisz się.

Każdy program tego typu ma bardzo rozbudowane menu i wcale nie oznacza to, że jest czytelniejszy. W tym programie wszystko masz "na wierzchu" i jeśli troszkę się wysilisz to wszystko okaże się proste. Słyszałem opinie księgowych na temat tego programu- uważają, że jest świetny bo pisał go programista we współpracy z ekspertem w księgowości.

  #1 02.08.2007 22:52

Program posiadający mało funkcji można nazwać mało skomplikowanym, ten program jest natomiast zrobiony przez kogoś , kto nie ma pojęcia na temat tego, do czego słuzu program środki trwałe itd. Meni jest nie czytelne i nie pozwala pracować bez ciąglego zagladania do instrukcji. Twórca programu nie wysilił sie.
Pozdrawiam wszystkich uzytkowników.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.