reklama

Środki Trwałe - System Ewidencji Przedmiotów 1.9.30

Strona główna Windows Firma Ewidencja środków trwałych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program umożliwiający ewidencjonowanie środków trwałych, wartości materialnych i prawnych oraz składników wyposażenia.

Każda pozycja w ewidencji może być szczegółowo opisana (nazwa, numer seryjny, cena zakupu, dostawca, numer faktury, metoda amortyzacji itd.), łączona z innymi w zestawy, a wszelkie jej zmiany na przestrzeni czasu notowane są w tzw. historii przedmiotu. Dzięki funkcji wydruku etykiet z kodami kreskowymi program ułatwia przeprowadzanie spisów z natury.

Środki Trwałe posiadają wbudowany moduł księgowy pozwalający na wykonywanie amortyzacji podatkowej i bilansowej, wyliczanie comiesięcznych odpisów amortyzacyjnych, a także wydruków dokumentów księgowych (np. OT, MW, LT) oraz zestawień księgowych i raportów bilansowych (m.in. sprawozdania F-03) za dowolny okres czasu. Program umożliwia pracę w sieci.

Uwaga!

  1. Program domyślnie korzysta z bezpłatnych baz danych PostgreSQL, FirebirdSQL (dostarczane wraz z programem). Możliwa jest także współpraca z Microsoft SQL Server.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 17.02.2016 15:35

Zły nie jest, ale mało rozbudowany - jak dla mnie. Używam program do zarządzania firmą systim.pl i tam mam trochę więcej opcji ze ŚT. No ale jak kto lubi, dla mało wymagających może być dobry :)

darek719   41 #6 30.10.2015 21:53

program godny polecenia.

  #5 02.10.2009 15:20

Przeglądałem ten program. Moim zdaniem daleko mu do doskonałości zarówno merytorycznej, jak i programistycznej.
Moje oceny w skali 0 - 10:
- funkcjonalność: 2
- myśl programistyczna: 3

Pozdrawiam

  #4 14.10.2008 19:55

Dobry, łatwy w obsłudze, stosunkowo tani.
W dodatku daje ciekawe perspektywy - możliwość integracji z systemem zarządzania dokumentami, co dodaje mu drugie tyle funkcjonalności.

Zdecydowanie polecam.

  #3 16.05.2008 16:19

Program jest bardzo prosty w obsłudze i przejrzysty. Posiada obrazkowe menu co ułatwia prace. Te cechy powodują, że jest najlepszy w swojej tematyce z obecnie istniejących.
Pozdrawiam

  #2 09.10.2007 16:44

mylisz się.

Każdy program tego typu ma bardzo rozbudowane menu i wcale nie oznacza to, że jest czytelniejszy. W tym programie wszystko masz "na wierzchu" i jeśli troszkę się wysilisz to wszystko okaże się proste. Słyszałem opinie księgowych na temat tego programu- uważają, że jest świetny bo pisał go programista we współpracy z ekspertem w księgowości.

  #1 02.08.2007 22:52

Program posiadający mało funkcji można nazwać mało skomplikowanym, ten program jest natomiast zrobiony przez kogoś , kto nie ma pojęcia na temat tego, do czego słuzu program środki trwałe itd. Meni jest nie czytelne i nie pozwala pracować bez ciąglego zagladania do instrukcji. Twórca programu nie wysilił sie.
Pozdrawiam wszystkich uzytkowników.

reklama