SsdReady SsdReady 1.40.3.27

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SsdReady to niewielkie narzędzie kierowane do posiadaczy wszelakiego rodzaju dysków SSD, które pozwala oszacować ich żywotność a co za tym idzie również ustrzec się utraty danych spowodowanych awarią opisywanego nośnika.

Narzędzie po uruchomieniu daje użytkownikowi możliwość monitorowania ilości danych odczytywanych i zapisywanych na nośniku SSD. Informuje ono zarówno o sumarycznym rozmiarze przetworzonych danych od uruchomienia programu, jak również szacuje na tej podstawie ilość danych odczytanych i skopiowanych przez cały dzień.

Idąc dalej SsdReady pozwala porównać nasze wyniki z wynikami innych użytkowników programu, a następnie na tej podstawie wyświetlić informacje kiedy przypuszczalnie nośnik SSD może ulec awarii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!