Stabilna wersja foobar2000 1.1

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

foobar2000 doczekał się stabilnej wersji 1.1, a w niej kilka zmian usprawniających korzystanie z odtwarzacza.

foobar2000 to popularny odtwarzacz audio autorstwa Petera Pawlowskiego, współtwórcy WinAmpa, który zrezygnował ze współpracy z NullSoftem. W najnowszej wersji znacząco przebudowano mechanizm instalacyjny. Od tej pory opcjonalne komponenty są instalowane do folderów w profilu użytkownika, dzięki czemu każdy użytkownik systemu może korzystać z własnych komponentów niezależnie. Poza tym pojawiły się automatyczne aktualizacje. Wśród pozostałych zmian należy wymienić całkowicie nowy interfejs Convertera i przeprojektowany wygląd wielu kart opcji, zwiększoną kompatybilność z tagami ID3v2 oraz kontenerem Matroska.

foobar2000 1.1 dla Windows można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacza plików audio i wideo.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza