Stackout 1.0.005

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Stackout to bezpłatna gra zręcznościowa, która podchodzi do klasycznej rozgrywki znanej z Arkanoida oraz jego klonów od nieco innej strony. Kilka niewielkich w sumie zmian w doskonale znanej formule powoduje, że można poczuć się tutaj naprawdę zaskoczonym. W dalszym ciągu chodzi o zbijanie elementów poprzez odbijanie paletką swojej piłeczki, ale już sposób ukazania zabawy wygląda w dziele po prostu inaczej.

Przede wszystkim poszczególne etapy zaprezentowano tu pod lekkim skosem, więc należy brać także od razu poprawkę na ruchy samej paletki. Wielokolorowe cegiełki, których usunięcie z ekranu było warunkiem przejścia do kolejnego poziomu, zastąpiono zaś minimalistycznymi krajobrazami. Tym samym zbijać będziemy fragmenty wzgórz z drzewkami, budynków w mieście, wydm czy powiedzmy barwnego osiedla cyrkowego.

Rzecz jasna do tego dochodzą moce specjalne, w grze jednak po prostu spadające z góry w losowych momentach. Mamy ich ledwie garść, a w tym powiększenie paletki, rozszczepienie piłeczki lub nadanie jej szczególnie niszczycielskiej siły, za to nie aktywują się one automatycznie. Zbieramy zestawy, aby skorzystać z nich w dowolnym momencie przez wybranie mocy z osobnego menu. Wprowadza to element planowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!