Star Conflict 1.0.1.18

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Star Conflict to sieciowa, dynamiczna i bardzo efektowna strzelanka science fiction z gatunku MMO.

Akcja gry ma miejsce w dalekiej przyszłości i w całości odbywa się w dalekich, niezbadanych dotąd przez ludzkość i nieznanych jej jeszcze obszarach kosmosu.

Przed rozpoczęciem rywalizacji dokonujemy wyboru jednej z trzech nacji zapoznając się w międzyczasie z bogatą fabułą gry. Następnie w ekranie hangaru próbujemy skonfigurować wybrany statek bojowy przygotowując go odpowiednio do pierwszych potyczek. Do hangaru będziemy również zaglądać w dalszych etapach rozgrywki celem unowocześnienia i dozbrojenia pojazdu.

Rozgrywka w Star Conflict odbywa się trybach Deathmatch oraz Domination, w których na przeciwko siebie stają dwa rywalizujące ze sobą o zwycięstwo zespoły zawodników. Zwycięska drużyna wzbogaca się ponadto o cenne punkty reputacji i doświadczenia umożliwiające szybszy awans, a poszczególnym jednostkom rozwój umiejętności bojowych.

Dobra oprawa audiowizualna, wysoka grywalność, ciekawa sceneria, dynamiczna akcja urozmaicona bogatymi krajobrazami, a także różnorodność pojazdów i broni, a przy tym brak monotonii z pewnością nie pozwolą nikomu nudzić się przy tym tytule.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy zarejestrować się na stronie projektu, a następnie pobrać i zainstalować dedykowany downloader producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!