r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Star Raptor 1.1.0

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kosmiczne strzelanki wciąż mają się dobrze, przynajmniej jeśli chodzi o ambitne darmowe projekty. Star Raptor to jedna z lepiej zrealizowanych bezpłatnych produkcji, która rzuca nas w próżnię, abyśmy, manewrując zręcznie, unikali ataków wrogich jednostek i zarazem samemu dążyli do zniszczenia wszystkich nieprzyjaciół na ekranie. Przyda się pad, ale zabawa nie jest też taka trudna przy sterowaniu na klawiaturze.

Galeria programu

Tytuł oferuje bardzo szczegółową oprawę 3D, z wszelkimi charakterystycznymi dla międzygalaktycznych bitew elementami, typu skok w hiperprzestrzeń i późniejsze gonienie za przeciwnikiem, z przemykaniem między laserami oraz rakietami wroga. Niejednokrotnie walczyć przyjdzie również na tle zapierających dech w piersiach stacji kosmicznych, osadzonych na orbicie przepięknych planet, pomiędzy asteroidami.

Akcja jest niezwykle dynamiczna i wymaga zręcznego operowania systemami statku. Z początku trzeba nauczyć się szybkiego reagowania na sytuację. Pełna moc silników to mniejsza zwrotność, więc trudno będzie kogoś namierzyć. Z drugiej strony, zbyt wolny lot z nas uczyni łatwy cel. Na szczęście raz na jakiś czas możemy liczyć na wsparcie, więc niekoniecznie trzeba aż tak się oszczędzać. Star Raptor to projekt godny uwagi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   15 #1 17.07.2016 21:07

Całkiem fajna pozycja zbudowana na silniku Unity nie oczekujcie jednak fajerwerków graficznych to taki kosmiczny shoter w starym stylu w starym jak na grafikę 3D rzecz jasna http://gamejolt.com/games/star-raptor/105646

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.