Star Raptor 1.1.0

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kosmiczne strzelanki wciąż mają się dobrze, przynajmniej jeśli chodzi o ambitne darmowe projekty. Star Raptor to jedna z lepiej zrealizowanych bezpłatnych produkcji, która rzuca nas w próżnię, abyśmy, manewrując zręcznie, unikali ataków wrogich jednostek i zarazem samemu dążyli do zniszczenia wszystkich nieprzyjaciół na ekranie. Przyda się pad, ale zabawa nie jest też taka trudna przy sterowaniu na klawiaturze.

Tytuł oferuje bardzo szczegółową oprawę 3D, z wszelkimi charakterystycznymi dla międzygalaktycznych bitew elementami, typu skok w hiperprzestrzeń i późniejsze gonienie za przeciwnikiem, z przemykaniem między laserami oraz rakietami wroga. Niejednokrotnie walczyć przyjdzie również na tle zapierających dech w piersiach stacji kosmicznych, osadzonych na orbicie przepięknych planet, pomiędzy asteroidami.

Akcja jest niezwykle dynamiczna i wymaga zręcznego operowania systemami statku. Z początku trzeba nauczyć się szybkiego reagowania na sytuację. Pełna moc silników to mniejsza zwrotność, więc trudno będzie kogoś namierzyć. Z drugiej strony, zbyt wolny lot z nas uczyni łatwy cel. Na szczęście raz na jakiś czas możemy liczyć na wsparcie, więc niekoniecznie trzeba aż tak się oszczędzać. Star Raptor to projekt godny uwagi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!