Star Stable Friends Star Stable Friends 2.87.0

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Star Stable Friends to aplikacja towarzysząca Star Stable Online, czyli grze przeglądarkowej dla nastoletnich dziewczynek, którą można testować za darmo na PC do 5. poziomu doświadczenia (później trzeba zapłacić).

Dla fanek Star Stable Online

Jak sugeruje nazwa, dzięki Star Stable Friends będziemy mogli kontaktować się z innymi miłośniczkami Star Stable Online przy wykorzystaniu opisywanej aplikacji na smartfonie lub tablecie. Z poziomu głównego okna programu zyskamy również dostęp do najnowszych informacji ze świata Star Stable, więc nie przegapimy żadnych istotnych aktualności.

Star Stable Friends umożliwia także sprawdzenie, jak radzi sobie stajenna w Star Stable Online i pozwala zaoferować jej swoją pomoc, gdy zajdzie taka potrzeba. Ponadto znajdziemy tu wbudowany komunikator, dzięki któremu wyślemy wiadomości swoim znajomym ze Star Stable Online.

Za darmo

Za ściągniecie Star Stable Friends nie są pobierane żadne opłaty. Mimo to zawiera ona mikropłatności umożliwiające zakup monetek Star Coins. Ponadto w trakcie korzystania z programu na ekranie pojawią się reklamy.

Star Stable Friends – najważniejsze cechy:

  • aplikacja towarzysząca grze Star Stable Online
  • możliwość wysyłania wiadomości swoim znajomym
  • dostęp do najnowszych informacji ze świata Star Stable Online
  • za darmo (zawiera mikropłatności i reklamy)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!