Star Trek Fleet Command Star Trek Fleet Command 1.000.12827

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Star Trek: Fleet Command to strategia MMO osadzona w uniwersum Star Treka znanego nie tylko z seriali, ale także filmów pełnometrażowych, gier komputerowych, książek czy komiksów.

Jako że Star Trek: Fleet Command bazuje na oficjalnej licencji, w grze nie zabrakło doskonale znanych postaci, statków i technologii. Nasze zadanie polega na eksplorowaniu galaktyki, rekrutowaniu nowych podopiecznych, kolekcjonowaniu, budowaniu i ulepszaniu własnej floty, pomaganiu mieszkańcom, walce z piratami oraz wykorzystywania rozwiązań dyplomatycznych w celu zaprowadzenia pokoju w niektórych rejonach. Ostatecznym celem zabawy jest oczywiście pokonanie jak największej liczby wrogów i opanowanie kolejnych części wszechświata.

Star Trek: Fleet Command kładzie nacisk na aspekty społecznościowe, w efekcie czego podczas rozgrywki możemy dołączać do innych graczy, zawierać z nimi sojusze i wspólnie ruszyć do boju przeciwko użytkownikom z całego świata. Tylko od nas zależy, czy dołączymy do Federacji, czy też opowiemy się po stronie innej frakcji (do wyboru są jeszcze Klingoni i Romulanie).

Star Trek: Fleet Command wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Gra jest dostępna do pobrania za darmo, ale znajdziemy w niej opcjonalne mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze będziemy mogli nabyć rozmaite dodatki do wykorzystania podczas rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!