Star Wars: Battlefront

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Trzecia odsłona popularnego cyklu strzelanek wieloosobowych, osadzona w futurystycznym świecie sagi Gwiezdnych Wojen.

Nowa seria

Star Wars: Battlefront to kolejna gra słynnego studia DICE, znanego choćby z fenomenalnej serii Battlefield rozgrywającej się w czasach współczesnych. Studio postanowiło przenieść działania wojenne do uniwersum Gwiezdnych Wojen, jednocześnie podnosząc poprzeczkę walk wieloosobowych na jeszcze wyższy poziom.

Gra oferuje niesamowite wrażenia głównie dla osób lubujących się w potyczkach wieloosobowych, gdyż bazowo taki był zamysł twórców. Do dyspozycji gracza jest również krótka kampania fabularna i system wyzwań, który dostarczy graczowi wiele godzin wyśmienitej zabawy.

Wieloosobowa wojna

Walka opiera się na odwiecznej wojnie między Imperium a Sojuszem Rebelii. Gracz wybiera jedną stronę konfliktu i walczy z przeciwnikiem. W grze występują potyczki naziemne, ale i powietrzne. Podczas walki zbieramy rozsiane po mapie żetony, uprawniające nas do czasowego korzystania z maszyn bojowych na mapie. Mogą to być ścigacze, ciężkie maszyny wojenne lub samobieżne maszyny oblężnicze.

Podczas wykonywania rozkazów i niszczenia oddziałów przeciwnika, nasz bohater gromadzi doświadczenie, dzięki któremu w podsumowaniu potyczki, otrzymuje stosowne fundusze. Te rozwijamy na dodatki do broni i wykupywanie bohaterów sagi.

Rozgrywka opiera się na walce w perspektywie TPP i FPP, a w potyczkach uczestniczy nawet 40 graczy na raz. Bitwy są epickie rozmiarowo i często odbywają się w znanych z sagi lokacjach. Gracz nacieszy więc oko przepięknymi krajobrazami, ale również epicką ścieżką dźwiękową.

Kluczowe cechy gry:

  • gęsty klimat serii
  • duża ilość wojowników i maszyn bojowych
  • bogaty arsenał
  • duże bitwy
  • znani bohaterowie sagi

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!