r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Star Wars: Commander 5.1.1

Strona główna iOS Gry Strategiczne

Star Wars: Commander to kolejny przedstawiciel popularnego na urządzeniach mobilnych gatunku gier strategiczno-ekonomicznych.

Rozgrywka w Star Wars: Commander dzieli się na dwa główne etapy. W pierwszy rozwijamy naszą bazę, produkujemy jednostki, zbieramy surowce i zarządzamy ekonomią. Druga faza to atak. Możemy atakować zarówno przeciwników jak i wykonywać przygotowane przez autorów misje. Podczas ataku korzystamy z wyprodukowanych wcześniej wojsk.

Nasza baza również może zostać zaatakowana, w obronie nie bierzemy czynnego udziału, stąd ważne jest dobre rozmieszczenie elementów ofensywnych i defensywnych. W zasady gry wprowadza nas rozbudowany zestaw misji treningowych. Ich wykonanie jest obowiązkowe. W trakcie pierwszych potyczek decydujemy się również po której stronie mocy chcemy objąć dowództwo.

r   e   k   l   a   m   a

Gra fabularnie nawiązuje do wydarzeń ze starej trylogii. Spotkamy tam znanych bohaterów, choć oczywiście ich głosy nie będą oryginalne. Klimat Gwiezdnych Wojen buduje także muzyka. Grafika prezentuje dobry poziom i prezentuje się przyzwoicie nawet na większych ekranach.

Ważny element tego typu gier to mikropłatności. Są one odczuwalne także w Star Wars: Commander, na szczęście nie dominują całej zabawy. Możliwa jest rywalizacja bez sięgania po dodatkowe środki, choć czasem jest to zbyt męczące. Sporą zaletą są także częste aktualizacje dodające nowe misje, wyzwania i jednostki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.