Star Wars Episode I: The Phantom Menace

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kiedy na ekrany kin wchodził Epizod I Gwiezdnych wojen, czyli Mroczne widmo, gracze dostali do rąk całkiem porządną grę akcji, która w interaktywny sposób umożliwiała im uczestniczenie w wydarzeniach z nowego filmu. Produkcja o dosyć przydługim tytule Star Wars Episode I: The Phantom Menace nie tylko jednak odtwarzała całą historię, ale również dopowiadała wątki, które z różnych względów w dziele LucasFilm pominięto.

Jak na czasy debiutu, projekt przedstawiał się całkiem atrakcyjnie. Oprawa graficzna uwzględnia odbicia promieni blasterów mieczem świetlnym, efekty cząsteczkowe, wybuchy czy lustrzane powierzchnie. Miejscówki, przygotowane na bazie projektów stworzonych do filmu, pozwalają wczuć się w klimat kolejnej trylogii, a modele postaci, w pełni zresztą udźwiękowione, nawet dzisiaj nie budzą jakiegoś zbytniego niesmaku.

The Phantom Menace pozwala wcielić się w kilka głównych postaci z Mrocznego widma. Od razu poznajemy władających charakterystycznym dla sagi mieczem oraz mocami Jedi Obiego-Wan Kenobiego z mistrzem Qui-gon Jinnem. Później również między innymi waleczna królowa Amidala dostanie się pod kontrolę gracza. Chociaż tytuł zebrał raczej przeciętne noty, warto przypomnieć sobie po latach rozgrywkę.

Ograniczenia wersji demo

Wersja testowa oferuje do rozegrania sam początek opowieści, kiedy poruszamy się Obim-Wan Kenobim, używając mocy Jedi. Daje to dość duży wgląd w mechanikę gry.

Uwaga!

W przypadku ewentualnych problemów z uruchomieniem programu ze skrótu lub jego własnego menu, należy uruchomić plik wmain.exe w jego katalogu głównym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!