Star Wars Fleet Commander - Clone Wars

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Star Wars Fleet Commander - Clone Wars to ciekawa bezpłatna propozycja dla tych wszystkich, którym jednak spodobały się wojny klonów w Gwiezdnych wojnach. Ten darmowy projekt reprezentuje nurt gier z obroną bazy, w których trzeba likwidować kolejne fale nadciągających przeciwników. Oczywiście oprawa fanowskiego produktu nawiązuje do filmów George'a Lucasa, a i udźwiękowienie jest na dobrym poziomie.

Od prawej strony stale nadciągają armie wroga. W dolnym rogu podawana jest liczba jednostek pozostałych do zniszczenia. Podstawą obrony są trzy potężne, chociaż niezbyt celne działa z lewej. Należy stale mieć na względzie, że każdy strzał wyczerpuje energię, która po zejściu do zera uniemożliwi dalsze ataki. Z początku nie jest to problemem, niemniej im dalej, tym trudniej, a nieprzyjaciel również rośnie w siłę.

Dodatkowo na szczęście możemy wezwać posiłki. Pokaźny oddział dobrze uzbrojonych klonów przejdzie jak tsunami, falą niszcząc wszystko na swej drodze. Pomogą im zwinni rycerze Jedi, mieczem świetlnym potrafiący odbijać strzały przeciwnika, a wszystko poprawimy sobie nalotem bombowym. Zabawa kończy się w momencie zniszczenia dział lub przepuszczenia 50 wrogów poza linię frontu. Trzeba reagować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!