r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Star Wars: Force Collection za darmo w App store i sklepie Play

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Fani Gwiezdnych Wojen mogą już pobrać na urządzenia przenośne pod kontrolą systemów iOS oraz Android darmową grę Star Wars: Force Collection, dzięki której zabijać będą wolny czas, kolekcjonując karty postaci z kosmicznej sagi i stawiając je naprzeciw taliom przeciwników. Przygotowano przeszło 230 bohaterów, a także kultowych maszyn do zebrania. Tłem dla starć są lokacje dobrze znane z filmów.

Projekt oferuje wiele zadań do wykonania, bitwy w strategicznym ujęciu plus masę ciekawostek, których można się doszukać. Nasze działania kierują zawsze w stronę ciemnej lub jasnej strony mocy, więc wypada przemyśleć wybór, zanim go podejmiemy. Pokonując innych nie tylko pniemy się w rankingu popularności, lecz również mamy szansę na przejęcie ich planów na różne technologie, do wykorzystania potem samemu. Za produkt odpowiada Konami, więc o słabym poziomie dzieła nie może być mowy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.