r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jedi Knight to jedna z najbardziej rozpoznawalnych przed laty oraz najpopularniejszych serii gier na licencji Gwiezdnych wojen. W pewnej chwili każdy komputerowiec chciał zostać władającym mocą i mieczem świetlnym rycerzem, na co nie pozostało obojętne Activision. Tak narodził się projekt Jedi Academy, zbudowany na bazie tej samej wersji technologii, co Jedi Outcast, a więc nieco ulepszonego silnika z hitu Quake III Arena.

Galeria programu

Produkt daje możliwość pokierowania swoim własnym, stworzonym od podstaw bohaterem. Dobieramy tutaj rasę, płeć, ubiór, a następnie rodzaj miecza świetlnego, jego wygląd plus kolor, styl walki i oczywiście rozwijamy też wybrane moce. Ogólnie mamy do czynienia z grą akcji, z udaną mieszanką strzelania w FPP oraz starć na miecze w widoku zza pleców postaci. Cieszy również zróżnicowanie przeciwników.

Poza wciąż całkiem dobrą grafiką, produkt oferuje również oczywiście świetną ścieżkę muzyczną, charakterystyczną zresztą dla całej kultowej kinowej sagi. Tytuł pozwala poczuć się jak prawdziwy Jedi, a przy tym nie ogranicza wyborów komputerowców wyłącznie do jasnej strony mocy. Miłośnicy filmowego oryginału ucieszą się zaś z występowania wielkich bohaterów, z niezłomnym Lukiem Skywalkerem na czele.

Ograniczenia wersji demo

Wersja testowa oferuje cały edytor własnej postaci, którą potem można rozegrać dwie ciekawe misje. Daje to dość duży wgląd w mechanikę rozgrywki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zakłócenia mocy, czyli gry ze świata Star Wars, które nie ujrzały światła dziennego

15
ROZRYWKA 16.12.2015 | Tomasz Wrzesień (TomisH)

Napięcie związane z premierą ponoć fenomenalnego kinowego Epizodu VII Gwiezdnych wojen powoli osiąga apogeum, a tymczasem debiutowi filmu towarzyszyła raptem jedna duża gra ze zrestartowanej przez EA serii Star Wars: Battlefront. Rzecz dziwi, gdy człowiek sięgnie pamięcią wstecz do czasów, kiedy marketing starał się wypchnąć na rynek jak najwięcej projektów PC i konsolowych towarzyszących nowemu obrazowi. Po drodze jednak najpierw LucasArts się trochę pogubiło, a potem wielkie The Walt Disney Company wykupiło w całości Lucasfilm. W przeciągu ostatnich kilkunastu lat do kosza poszło około 30…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.