r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jedi Knight to jedna z najbardziej rozpoznawalnych przed laty oraz najpopularniejszych serii gier na licencji Gwiezdnych wojen. W pewnej chwili każdy komputerowiec chciał zostać władającym mocą i mieczem świetlnym rycerzem, na co nie pozostało obojętne Activision. Tak narodził się projekt Jedi Academy, zbudowany na bazie tej samej wersji technologii, co Jedi Outcast, a więc nieco ulepszonego silnika z hitu Quake III Arena.

Produkt daje możliwość pokierowania swoim własnym, stworzonym od podstaw bohaterem. Dobieramy tutaj rasę, płeć, ubiór, a następnie rodzaj miecza świetlnego, jego wygląd plus kolor, styl walki i oczywiście rozwijamy też wybrane moce. Ogólnie mamy do czynienia z grą akcji, z udaną mieszanką strzelania w FPP oraz starć na miecze w widoku zza pleców postaci. Cieszy również zróżnicowanie przeciwników.

r   e   k   l   a   m   a

Poza wciąż całkiem dobrą grafiką, produkt oferuje również oczywiście świetną ścieżkę muzyczną, charakterystyczną zresztą dla całej kultowej kinowej sagi. Tytuł pozwala poczuć się jak prawdziwy Jedi, a przy tym nie ogranicza wyborów komputerowców wyłącznie do jasnej strony mocy. Miłośnicy filmowego oryginału ucieszą się zaś z występowania wielkich bohaterów, z niezłomnym Lukiem Skywalkerem na czele.

Ograniczenia wersji demo

Wersja testowa oferuje cały edytor własnej postaci, którą potem można rozegrać dwie ciekawe misje. Daje to dość duży wgląd w mechanikę rozgrywki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zakłócenia mocy, czyli gry ze świata Star Wars, które nie ujrzały światła dziennego

15
ROZRYWKA 16.12.2015 | Tomasz Wrzesień

Napięcie związane z premierą ponoć fenomenalnego kinowego Epizodu VII Gwiezdnych wojen powoli osiąga apogeum, a tymczasem debiutowi filmu towarzyszyła raptem jedna duża gra ze zrestartowanej przez EA serii Star Wars: Battlefront. Rzecz dziwi, gdy człowiek sięgnie pamięcią wstecz do czasów, kiedy marketing starał się wypchnąć na rynek jak najwięcej projektów PC i konsolowych towarzyszących nowemu obrazowi. Po drodze jednak najpierw LucasArts się trochę pogubiło, a potem wielkie The Walt Disney Company wykupiło w całości Lucasfilm. W przeciągu ostatnich kilkunastu lat do kosza poszło około 30…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.