Star Wars: The Empire Strikes Back

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Star Wars: The Empire Strikes Back to dynamiczna darmowa strzelanka oparta luźno na wydarzeniach przedstawionych w piątym epizodzie filmowych Gwiezdnych wojen. Rola gracza sprowadza się tutaj do eliminowania kolejnych wrogów, żeby móc przejść do następnego, trudniejszego poziomu. Niezła grafika oraz dość dobre udźwiękowienie zachęcają do prób zdobycia jak najwyższego dorobku punktowego w trakcie rozgrywki.

W zależności od danego etapu, różnie punktowane są poszczególne akcje. Zniszczenie wroga to podstawowa forma poprawienia wyniku, lecz bardziej opłaca się celować w nieprzyjaciół np. gdy łączą się przez radio z bazą albo czasem przy okazji przelecieć między nogami kroczącego AT-AT, zanim zniszczymy pomniejszego AT-ST. Rzecz jasna nie zabrakło opcji rozciągnięcia kabla, aby powalić na ziemię pancerne giganty.

Misje podzielono na takie rozgrywane na ośnieżonym Hoth oraz te w przestrzeni kosmicznej, z udziałem m.in. Tie Fighterów i z przelotem przez mrowie asteroid. Punkty dodatkowe doliczane są za zbieranie liter składających się potem na napis JEDI, co owocuje znaczną poprawą dorobku. Zabawa toczyć się może na kilku poziomach trudności, więc gra za szybko nie nudzi. To coś nie tylko dla fanów kinowej trylogii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!