StarOffice z licencją dla jednego użytkownika

Strona główna Aktualności

O autorze

Oficjalny dystrybutor pakietu StarOffice w Polsce, krakowska firma Veracomp, wprowadziła do oferty jednostanowiskową wersję StarOffice 6.0 PL. Dotychczas aplikacja oferowana była z licencją dla pięciu użytkowników. Dzięki wersji jednostanowiskowej oprogramowanie dostępne jest dla osób pracujących indywidualnie.

StarOffice (wraz z bliźniaczym OpenOffice) to najpoważniejszy, konkurencyjny dla Microsoft Office pakiet biurowy. Zawiera edytor tekstu Writer, arkusz kalkulacyjny Calc, program do tworzenia prezentacji Impress, graficzny Draw, bazę danych Base, skomplikowane formuły matematyczne Formulas. W wersji 6.0 oferuje m.in. format plików oparty na technologii XML, ulepszoną i rozbudowaną pomoc zintegrowaną z pakietem, ulepszoną kompatybilność plików z dokumentami MS Office oraz zwiększoną galerię wzorów dokumentów i obiektów graficznych. Od bezpłatnego bliźniaczego pakietu OpenOffice różni się przede wszystkim zawartością - posiada bazę danych. Objęty jest też pomocą techniczną (infolinia StarOffice 0 801 801 701), co nie jest bez znaczenia w zastosowaniach biznesowych.

StarOffice 6.0 PL z licencją dla jednego użytkownika jest oferowany w dwóch wersjach. Pierwsza z nich wyposażona jest wyłącznie w dokumentację w formie elektronicznej (PDF). W wersji drugiej obok dokumentacji elektronicznej dostępna jest także dokumentacja drukowana. Sugerowana cena detaliczna oprogramowania z licencją dla jednego użytkownika wraz z drukowaną dokumentacją wynosi 490 zł + VAT, natomiast z dokumentacją PDF 350 zł + VAT.

Szerszy opis pakietu przedstawiamy w dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe

© dobreprogramy
s