reklama

Stardock zapowiada Galactic Civilizations III

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Stardock Entertainment obchodzić będzie jubileusz 20 lat istnienia na rynku i jak lepiej miałoby świętować, jeśli nie zapowiadając nową grę. W pocie czoła studio przygotowuje już Galactic Civilizations III, kolejną odsłonę serii popularnych strategii kosmicznych. Projekt ma oczywiście czerpać najlepsze cechy z poprzednich wydań, dorzucając wiele nowości i usprawnień. Działać będzie jednak wyłącznie na komputerach 64-bit.

Deweloperzy twierdzą, że tylko w ten sposób są w stanie przekroczyć kolejną granicę na PC i dać nam emocjonujące walki w przestrzeni kosmicznej na masę jednostek, przy równoczesnym ukazaniu ich z użyciem wielu drobnych szczegółów. Grafika będzie ponoć przepiękna, a do tego otworzą się też nowe możliwości dla wielbicieli tworzenia rozbudowanych modyfikacji. Będziemy budować własne statki, zarządzać surowcami oraz badać galaktykę, aby w końcu nasza cywilizacja opanowała cały wszechświat. Jeśli ktoś już węszy hit, są dwie opcje wsparcia projektu finansowo w ramach programu Founder, dające dostęp do wczesnych wersji gry oraz wielu bonusów.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić