r   e   k   l   a   m   a
reklama

Starpoint Gemini 2 za darmo na Steamie

Strona główna Aktualności

O autorze

Konsekwentnie trzyma się lewego pasa autostrady. Lubi szybki chód chodnikiem, narowisty jazz oraz infradźwiękowy metal. Nie przeszkadza mu wolne oprogramowanie.

Starpoint Gemini 2, udana gra strategiczna z elementami RPG i symulatora lotu, jet dostępna za darmo na Steamie. Promocja potrwa do jutra, do godziny 19:00.

Starpoint Gemini 2, gra wydana w 2014 roku przez studio Little Green Men Games, to gatunkowy konglomerat strategii, RPG oraz symulator lotów. Historia jest kontynuacją pierwszej części, która ma miejsce w fikcyjnym układzie słonecznym o nazwie Gemini. Akcja toczy się wokół konfliktu między rządzącym w Układzie Gemini Imperium a Ligą Gemini.

W porównaniu z poprzedniczką, w Gemini 2 otrzymujemy oczywiście odświeżoną szatę graficzną. Nowością jest również możliwość samodzielnego kierowania statkiem kosmicznym. Widocznym ulepszeniem jest także fakt, że nie będziemy mieli problemów z okienkiem wczytywania gry - cały świat jest dostępnym po pierwszym ładowaniu.

Podróżując po Układzie Gemini, nasz bohater zdobywa doświadczenia i nowe umiejętności. Oprócz tego otrzymujemy możliwość handlowania różnymi towarami. W trybie misji pobocznych mamy do dyspozycji także szeroki wachlarz statków kosmicznych – każdy z nich można modyfikować. To samo tyczy się wyglądu naszego świata, który można kształtować za pomocą modów.

Aby zagrać w Starpoint Gemini 2 za darmo, wystarczy wejść na Steama i dodać grę do swojego konta.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem