r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Stars Path 1.0.4

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Stars Path to prosta i wciągająca gra zręcznościowa na smartfony i tablety z Androidem. Wymaga od gracza dużej zręczności i cierpliwości w pokonywaniu kolejnych kroków w rozgrywce.

Galeria programu

W grze wcielamy się w postać kosmicznego stwora, który startuje z małej wyspy, którą widzimy w widoku 3D. Naszym zadaniem jest wdrapywać się na kolejne poziomy wirtualnej ścieżki, które powstają na bieżąco w trakcie gry. Aby wskoczyć na dany odcinek ścieżki, trzeba być bardzo zręcznym, bo wystarczy chwila nieuwagi, aby wypaść poza planszę i zakończyć rozgrywkę. Jest to więc prosta rozrywka, ale dzięki swojej prostocie potrafi być bardzo wciągająca.

Zaletą gry jest możliwość zalogowania się do usługi Gry Google Play. Korzystając z tej możliwości, będziemy mogli zapisywać w chmurze Google wyniki naszych rozgrywek i rywalizować ze znajomymi, którzy również bawią się przy grze Stars Path.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.