Starszy Movie Maker dla Windows Vista dostępny

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Narzędzie do obróbki filmów i plików dźwiękowych - Windows Movie Maker - jest jak wiadomo wbudowane w system Windows Vista. Nie wszyscy jednak wiedzą, że do uruchomienia wymaga on, aby komputer spełniał pewne wymagania odnośnie karty graficznej czy ilości zainstalowanej pamięci. W rezultacie na niektórych słabszych komputerach po uruchomieniu Movie Maker może zostać wyświetlony komunikat, który oznajmi niemożność pracy.

Dla tych użytkowników Microsoft udostępnił właśnie do pobrania (w języku polskim) starszą wersję Movie Maker oznaczoną numerem 2.6. Po jej zainstalowaniu użytkownicy Windows Vista zyskują możliwość uruchomienia programu, choć pewne nowe funkcje mogą być z oczywistych względów niedostępne. Microsoft zaleca instalację Movie Maker 2.6 jedynie w sytuacji, gdy wersja zainstalowana wraz z Vistą nie uruchamia się.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy