Start Button 8 Start Button 8 5.50

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Start Button 8 to niewielka aplikacja, która wprowadza pasek Start do systemu operacyjnego Windows 8 wraz z intuicyjnym menu.

Narzędzie zostało stworzone przede wszystkim z myślą o Windows 8, ale doskonale współpracuje także z poprzednimi wersjami popularnych "okienek". Program wykorzystuje procesory graficzne (GPU) oraz wielowątkowość, zapewniając wydajność podczas pracy. Użytkownik może sam wybrać skórkę dla swojego paska Start wbudowaną w program lub stworzyć własną, personalizując wszystko wedle własnych preferencji. Dostępna jest także opcja łatwego i szybkiego konfigurowania przycisków zasilania.

Producent programu Start Button 8 dba o bezpieczeństwo użytkownika. Aplikacja nie modyfikuje plików systemowych i można ją bezproblemowo odinstalować.

Uwaga!

  • Aplikacja rozpowszechniana jest jako jeden z składników narzędzia Start Menu X tego samego producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!