r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Start Button 8 5.50

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Start Button 8 to niewielka aplikacja, która wprowadza pasek Start do systemu operacyjnego Windows 8 wraz z intuicyjnym menu.

Galeria programu

Narzędzie zostało stworzone przede wszystkim z myślą o Windows 8, ale doskonale współpracuje także z poprzednimi wersjami popularnych "okienek". Program wykorzystuje procesory graficzne (GPU) oraz wielowątkowość, zapewniając wydajność podczas pracy. Użytkownik może sam wybrać skórkę dla swojego paska Start wbudowaną w program lub stworzyć własną, personalizując wszystko wedle własnych preferencji. Dostępna jest także opcja łatwego i szybkiego konfigurowania przycisków zasilania.

Producent programu Start Button 8 dba o bezpieczeństwo użytkownika. Aplikacja nie modyfikuje plików systemowych i można ją bezproblemowo odinstalować.

Uwaga!

  • Aplikacja rozpowszechniana jest jako jeden z składników narzędzia Start Menu X tego samego producenta.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.