Start Imagine Cup 2008 - Projektowanie Oprogramowania

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft wraz z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego oficjalnie rozpoczął kolejną edycję znanego na całym świecie konkursu dla studentów Imagine Cup 2008 w kategorii Projektowanie Oprogramowania.

Tym razem polem ostatecznych rozgrywek będzie Paryż. Motywem przyszłorocznej edycji konkursu jest hasło technologia, która pomaga chronić środowisko. Zwycięzcy krajowych eliminacji pojadą reprezentować Polskę w finale światowym, który odbędzie się w lipcu.

W ubiegłorocznej edycji konkursu, której międzynarodowy finał odbył się w Korei Południowej, Polacy startowali w 7 z 9 kategorii konkursowych i zajęli pierwsze miejsca w trzech z nich, co zapewniło nam pierwszą lokatę w klasyfikacji generalnej konkursu. Polacy znaleźli się również wśród sześciu wyróżnionych zespołów w kategorii Projektowanie Oprogramowania.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych