r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Start Imagine Cup 2008 - Projektowanie Oprogramowania

Strona główna Aktualności

Microsoft wraz z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego oficjalnie rozpoczął kolejną edycję znanego na całym świecie konkursu dla studentów Imagine Cup 2008 w kategorii Projektowanie Oprogramowania.

Tym razem polem ostatecznych rozgrywek będzie Paryż. Motywem przyszłorocznej edycji konkursu jest hasło technologia, która pomaga chronić środowisko. Zwycięzcy krajowych eliminacji pojadą reprezentować Polskę w finale światowym, który odbędzie się w lipcu.

W ubiegłorocznej edycji konkursu, której międzynarodowy finał odbył się w Korei Południowej, Polacy startowali w 7 z 9 kategorii konkursowych i zajęli pierwsze miejsca w trzech z nich, co zapewniło nam pierwszą lokatę w klasyfikacji generalnej konkursu. Polacy znaleźli się również wśród sześciu wyróżnionych zespołów w kategorii Projektowanie Oprogramowania.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.