Start Menu Organizer 1.5

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Start Menu Organizer to aplikacja, dzięki której uporządkujemy i skonfigurujemy menu Start w systemie operacyjnym Windows do własnych potrzeb.

W przypadku korzystania z wielu rozmaitych programów i gier komputerowych, które domyślnie instalowane są także w menu Start systemu operacyjnego Windows, z czasem zaczyna robić się bałagan, a użytkownik ma problem z odnalezieniem potrzebnych aplikacji. Chcąc wyeliminować taką sytuację, warto skorzystać z możliwości oferowanych przez Start Menu Organizer.

Start Menu Organizer oddaje do dyspozycji dziesięć standardowych kategorii. Narzędzie wykorzystuje technikę "przeciągnij i upuść", więc z użyciem programu poradzą sobie także mniej doświadczeni odbiorcy. W przypadku, gdy umieścimy dany plik w nieodpowiednim miejscu, będziemy mogli użyć opcji "cofnij" lub "powtórz" nieskończenie wiele razy.

Co warte odnotowania, bezpłatne wydanie Winstep Start Menu Organizer pozwala także na utworzenie kopii zapasowej menu Start (jest ona tworzona automatycznie!) i oferuje funkcję przywracania ustawień. Użytkownik może również wyszukiwać, a następnie usuwać nieużywane skróty jednym kliknięciem. Dodatkową atrakcją jest menadżer aktualizacji, wyszukujący i instalujący automatycznie nowsze wersje zainstalowanych programów.

Wszystkie wyżej wymienione funkcjonalności są dostępne w darmowej wersji Winstep Start Menu Organizer. Decydując się na zakup programu otrzymamy także możliwość tworzenia własnych kategorii, zmiany nazwy i usuwania kategorii, dodawania podkategorii, reorganizacji wszystkich elementów menu Start (nie tylko tych z głównego katalogu) oraz darmowe aktualizacje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!