Start Screen Unlimited Start Screen Unlimited 3.1.0.31

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
​Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Start Screen Unlimited to aplikacja dla systemu Windows 8, która wprowadzona dodatkowy pasek narzędziowy do ekranu startowego.

Wśród dostępnych w obrębie wspomnianego paska elementów znajdziemy m.in. zegarek z datą, wyszukiwarkę Google, przyciski z szybkim dostępem do wyłączenia, uśpienia i ponownego uruchomienia systemu. Oprócz tego, że możemy decydować, który element ma być wyświetlany, to jeszcze możemy dowolnie ustalić jego położenie. Jeśli chcemy, to przykładowo zegarek możemy umieścić nawet na kafelkach. Użytkownik posiada również możliwość definiowania rozmiary poszczególnych elementów.

Podstawowa wersja programu Start Screen Unlimited dostępna jest za darmo. Natomiast za bogatszą edycję oferującą trójwymiarowe menu, automatyczne aktualizacje, pomoc techniczną, a także znacznie szybszy dostęp do nowych funkcji, musimy zapłacić w zależności od licencji nawet 30 dolarów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!