StartIsBack++ (Windows 10) 2.7

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

StartIsBack++ to niewielkie narzędzie przeznaczone dla systemu Windows 10, z pomocą którego przywrócimy pożądane przez wielu użytkowników menu Start. Program ten przywraca na pasku zadań przycisk Start wraz z wszystkim dostępnymi z jego poziomu narzędziami i funkcjami, na wzór menu Start znanego np. z Windowsa 7.

StartIsBack++ w odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań działa szybko, nie zużywa znacznych partii zasobów systemowych i uruchamiany może być w systemie bez praw administratora. Program oferuje niemalże identyczną funkcjonalność kreowanego menu Start co to znane z poprzednich edycji Windowsa. Usprawnia ono korzystanie z najnowszego systemu Microsoftu, dając łatwy i szybki dostęp do wielu użytecznych i często wykorzystywanych narzędzi i funkcji środowiska operacyjnego, jak również zainstalowanego w nim oprogramowania.

Zaletą tego prostego, ale jakże przydatnego narzędzia jest duża ilość dostępnych opcji konfiguracyjnych, pozwalających dostosowywać wygląd oraz zachowanie tworzonego menu Start. Z ich pomocą zmienimy ilość pozycji wyświetlanych na liście ostatnio używanych programów, zmodyfikujemy domyślną operacje wykonywaną przez przycisk wyłączania zasilania komputera czy też ukryjemy wybrane elementy menu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
  • Na łamach portalu dostępna jest do pobrania również edycja StartIsBack dla Windows 8, a także StartIsBack+ dla Windows 8.1.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Tobi74   6 #6 20.07.2016 19:08

@LoliconSuspect: na pewno jest inne, a pod względem funkcjonalnym to trudno mi ocenić, tak długo korzystam z komputerów i rożnych systemów że zaczęło być mi to obojętne, ważne że jest i że są tam elementy których oczekuję, wyszukiwanie jest do bani to odczułem.

LoliconSuspect   6 #5 20.07.2016 17:25

@Tobi74: IMHO menu start z 10 ciągle jest słabsze od tego w 7. Możemy siła przyzwyczajenia, ale mi przez rok nie udało się przyzwyczaić na tyle żeby stwierdzić, że menu z 10 jest tak samo dobre jak z 7.

Tobi74   6 #4 02.07.2016 07:23

@WODZU: nawet wtedy powstawały programy tego typu, całkiem dobre i bezpłatne. Prawdę mówiąc to nie popatrzyłem na datę wydania programu - mea culpa :P

WODZU   20 #3 30.06.2016 09:28

@Tobi74: Program powstał w czasach, gdy Microsoft w swym "wizjonerstwie" i chęci "ulepszania" na siłę uznał, że Menu Start jest zbędne. Czy nad tym co piszesz zastanowiłeś się chociaż przez chwilę?

Tobi74   6 #2 20.06.2016 14:55

menu start do systemu w którym jest już menu start i do tego trzeba jeszcze za to zapłacić, czy producent się nad tym zastanowił chociaż przez chwilę ??

darek719   42 #1 29.10.2015 18:44

płatny i słaby program..