Startup Sentinel Startup Sentinel 1.8.0.26

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Startup Sentinel (w skrócie SuS) to niewielkie narzędzie do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem Windows. Przy jego użyciu usuniemy nadmiar komponentów spowalniających ładowanie środowiska operacyjnego, a także wykasujemy szkodliwe oprogramowanie, które rezyduje w autostarcie.

Cechą charakterystyczną dla tego programu jest prostota obsługi. Większość oferowanych funkcji (a jest ich niewiele) uruchomiona może być w głównym jego oknie. Poza listą wszystkich uruchamianych wraz z Windowsem pozycji znajdziemy tam opcje kasowania i uruchamiania poszczególnych składników autostartu, a także dodawania ich na listy aplikacji zaufanych i blokowanych.

Podobnie program oferuje bardzo ubogą listę opcji konfiguracyjnych. Zawiera ona jedynie funkcję autouruchamiania narzędzia podczas startu systemu. Pomimo braku polskiej wersji językowej z obsługą narzędzia nie powinni mieć problemu nawet początkujący użytkownicy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!