r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Startup Sentinel 1.7.1.19

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Startup Sentinel (w skrócie SuS) to niewielkie narzędzie do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem Windows. Przy jego użyciu usuniemy nadmiar komponentów spowalniających ładowanie środowiska operacyjnego, a także wykasujemy szkodliwe oprogramowanie, które rezyduje w autostarcie.

Cechą charakterystyczną dla tego programu jest prostota obsługi. Większość oferowanych funkcji (a jest ich niewiele) uruchomiona może być w głównym jego oknie. Poza listą wszystkich uruchamianych wraz z Windowsem pozycji znajdziemy tam opcje kasowania i uruchamiania poszczególnych składników autostartu, a także dodawania ich na listy aplikacji zaufanych i blokowanych.

Podobnie program oferuje bardzo ubogą listę opcji konfiguracyjnych. Zawiera ona jedynie funkcję autouruchamiania narzędzia podczas startu systemu. Pomimo braku polskiej wersji językowej z obsługą narzędzia nie powinni mieć problemu nawet początkujący użytkownicy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.