StartupStar StartupStar 2020.12.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

StartupStar to menedżer autostartu służący do zarządzania i kontrolowania wszystkimi aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu operacyjnego.

Program jest prosty w obsłudze i wyświetla wszystkie aplikacje, które są automatycznie uruchamiane po włączeniu komputera. Na ekranie głównym znajduje się specjalne menu zawierające najważniejsze lokacje źródłowe (plik inicjalizacyjny Win.ini, rejestr systemowy i katalog menu start), w których znajdziemy wszystkie wpisy, pliki i inne elementy powiązane z odpowiednią aplikacją.

StartupStar wyświetla szczegółową listę wszystkich aktywnych aplikacji. Dzięki temu możemy z łatwością zidentyfikować zbędne oprogramowanie, które niepotrzebnie się uruchamia wraz z systemem operacyjnym Windows. W ten sposób można przyśpieszyć uruchamianie komputera oraz usunąć wszystkie niepożądane aplikacje, przeszkadzające podczas normalnej pracy w systemie.

Użytkownicy korzystający z tego niewielkiego oprogramowania mogą w prosty sposób dodawać lub kasować aplikacje oraz modyfikować już istniejące programy. StartupStar nie tylko usuwa niechciane aplikacje, ale również całkowicie je blokuje uniemożliwiając ich późniejsze uruchamianie. Oprócz tego umożliwia tworzenie i przywracanie kopii zapasowych wszystkich wykonanych czynności w programie.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 60 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!