StartupStar 2018.10

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

StartupStar to menedżer autostartu służący do zarządzania i kontrolowania wszystkimi aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu operacyjnego.

Program jest prosty w obsłudze i wyświetla wszystkie aplikacje, które są automatycznie uruchamiane po włączeniu komputera. Na ekranie głównym znajduje się specjalne menu zawierające najważniejsze lokacje źródłowe (plik inicjalizacyjny Win.ini, rejestr systemowy i katalog menu start), w których znajdziemy wszystkie wpisy, pliki i inne elementy powiązane z odpowiednią aplikacją.

StartupStar wyświetla szczegółową listę wszystkich aktywnych aplikacji. Dzięki temu możemy z łatwością zidentyfikować zbędne oprogramowanie, które niepotrzebnie się uruchamia wraz z systemem operacyjnym Windows. W ten sposób można przyśpieszyć uruchamianie komputera oraz usunąć wszystkie niepożądane aplikacje, przeszkadzające podczas normalnej pracy w systemie.

Użytkownicy korzystający z tego niewielkiego oprogramowania mogą w prosty sposób dodawać lub kasować aplikacje oraz modyfikować już istniejące programy. StartupStar nie tylko usuwa niechciane aplikacje, ale również całkowicie je blokuje uniemożliwiając ich późniejsze uruchamianie. Oprócz tego umożliwia tworzenie i przywracanie kopii zapasowych wszystkich wykonanych czynności w programie.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 60 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #1 12.11.2014 10:58

Nie będzie recenzji, tylko komentarz.
Dziś był za darmo StartupStar http://www.windowsdeal.com/w/startupstar-2014-100-discount/
Już się ucieszyłem...
Anulowałem instalowanie. Przyczyna prozaiczna - komputer staroć, choć sprawny. Nie ładuję do niego produktów Oracle, ani nowszych frameworków. Do office 2007 wystarczył framework 2. To podstawa i na tym koniec.

O programie wymagającym framework 4 - jakoś nasi w opisie zapomnieli. Instalator nie zapomina i sam chce zainstalować frameworka: http://prntscr.com/55knc0
Pisze wyraźnie, że instalowanie frameworka 4, jest w trybie zależności (dependencies).
Program mały. Przestaje być mały i dołoży dużo do uruchomienia się ze startem systemu.

Ano, bo ktoś tu zmusi mnie, do instalowania kobył do uruchamiania aplikacji, bez których można się obejść. Wystarczy autoruns, a wszystkie uruchomione pliki można kontrolować malutkim spolszczonym programem openedfilesview.