r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Stasis: świetny horror sci-fi z Kickstartera już na Steamie i GOG.com

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Na platformach Steam i GOG.com zadebiutowała bardzo ciekawa, wyczekiwana przez graczy przygodówka Stasis. To klaustrofobiczna paranoiczna opowieść o przygodach niejakiego Johna Marachecka, rozwijająca się w klimatach typowych dla horrorów sci-fi. Rozgrywka w izometrycznym rzucie wiąże się z poszukiwaniem i wykorzystywaniem przedmiotów, by przechodzić między licznymi lokalizacjami w poszukiwaniu rodziny głównego bohatera.

Gra, na którą zbiórka pieniędzy na Kickstarterze ogłoszona została jeszcze w 2012 roku, oceniana jest jako dzieło wybitne. Indieworld dał jej 9,5/10 punktów, uznając ją za klejnot w koronie gier indie. Jeśli chcecie zobaczyć, co czeka pana Marachecka w Stasis, to na Steamie do 7 września można w promocji grę kupić za niespełna 20 euro, docelowa cena wyniesie 25 euro. Lepiej jednak zajrzeć na GOG.com – tam cena Stasis to 12,89 euro, a w dodatku nie ma żadnych DRM-ów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.