r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Stats Zone: Football (Soccer) 2.3

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców

Stats Zone: Football (Soccer) to aplikacja dla miłośników futbolowych statystyk, którzy nie tylko doceniają kunszt piłkarski, ale lubią też rozłożyć każdy mecz na matematyczne części pierwsze.

Galeria programu

Program jest mobilną wersją popularnego serwisu ze statystykami futbolowymi FourFourTwo.com. W aplikacji znajdziemy nie tylko podstawowe informacje o meczach wybranych lig (np. Ligi Mistrzów lub angielskiej Premier League), np. o składach, żółtych kartkach, golach itp. Ale program podaje też zaawansowane statystyki z każdego meczu, np. liczbę podań, wskazuje najbardziej efektywnych na boisku piłkarzy, pokazuje (w formie wykresów i tablic z naniesionymi strzałkami), gdzie najczęściej toczyła się boiskowa walka. To wszystko sprawia, że dla miłośników futbolowych analiz to program wart sprawdzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.