Status baterii Status baterii 2.0.4.3

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Status baterii to narzędzie mające pomóc nam w lepszym zarządzaniu czasem pracy telefonu z Windows Phone. Dzięki analizom, wykresom oraz poradom ułatwia zrozumienie, które procesy najbardziej obciążają baterię.

Możliwości Status baterii są ograniczone przez API Windows Phone. Wprawdzie wersja 8.1 przyniosła trochę nowości w tym aspekcie, to jednak wciąż analizy nie są tak dokładne jak chociażby w aplikacjach na system Android. Program zaraz po starcie prezentuje podstawowe informacje o stanie baterii. Przy pierwszym uruchomieniu mogą być niedokładne. Aplikacja wymaga czasu aby lepiej obliczać dane.

Poniżej znajdują się skróty do najważniejszych części systemu, oraz kilku narzędzi takich jak latarka, czy też stoper muzyki. Obok znajduje się rozpisany czas pracy telefonu z podziałem na zastosowania. Dowiemy się z niego ile przy obecnej energii możemy poświęcić na oglądanie wideo, słuchanie muzyki, czytanie, proste gry czy też telefonowanie.

U dołu umieszczono bardziej szczegółowe informacje o pracy naszego urządzenia, w tym ładne i czytelne wykresy. Status baterii pozwala na przypięcie kafelka (aktualizowany co 30 min) oraz powiadomień, w tym na ekranie blokady. Większość opcji dostępna jest za darmo, za dodatkowe zapłacimy z poziomu aplikacji. Możemy je testować przez 7 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!