Stay Alive! Keep screen awake 2.1.0.0

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Stay Alive! Keep screen awake to niewielkie narzędzie pomagające utrzymać podświetlanie ekranu głównego. Wprawdzie z poziomu systemu możemy ustawić by nie wygasał nigdy, ale każdorazowa zmiana bywa męcząca. Stay Alive! Keep screen awake pozwala uprościć ten proces.

Po uruchomieniu aplikacji w naszym pasku powiadomień pojawi się odpowiedni widget. Zawiera on 4 tryby działania, które możemy w szybki sposób aktywować. Pierwszy z nich chroni przed wygaszeniem ekranu gdy telefon podłączony jest do ładowarki. Drugi daje taki sam efekt, ale nawet wtedy gdy pracujemy na baterii urządzenia. Trzecia opcja dezaktywuje działanie Stay Alive!, a czwarta uruchamia tryb przypisany aplikacjom.

Stay Alive! pozwala przypisać utrzymanie braku wygaszenia dla poszczególnych aplikacji. Wystarczy jedynie z listy programów wybrać te które nas interesują. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych