Stealth Bastard 1.08

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Stealth Bastard to platformowa skradanka łącząca w sobie elementy zarówno logiczne jak również zręcznościowe.

Gra na pierwszy rzut oka wydawać się może dziecinna i wręcz oklepana w swej fabule, ale już po zaliczeniu kilku pierwszych układów zaczynamy dostrzegać jej prawdziwe walory. Z początku wszystko jest łatwe i proste, kłopoty i komplikacje zaczynają się w dalszej jej części.

Wcielając się w postać młodego hackera mamy za zadanie dotrzeć do porozmieszczanych na planszy terminali, które należy czym prędzej odblokować, by móc szczęśliwie opuścić niebezpieczne miejsce. Problem w tym, że pilnują ich uzbrojone w lasery roboty i zaradnie poukrywane kamery, które tylko czyhają byśmy znaleźli się w ich zasięgu widzenia. Należy w taki sposób kierować ruchami naszego bohatera, by szczęśliwie ominąć wszelkie przeszkody, odnaleźć wszystkie poukrywane na planszy lokacje, wykonać wszystkie zadania i czym prędzej udać się do wyjścia. Dodatkową atrakcją w grze jest możliwość rywalizacji z czasami innych graczy, którzy przed nami próbowali swych sił w konkretnym układzie. Niekiedy czasy najlepszych zawodników wydają się niewiarygodne do osiągnięcia. To właśnie mobilizuje i dopinguje do tego, by śrubować własny wynik i piąć się w tabeli coraz wyżej.

Gra oferuje ponad 300 różnych układów, które odblokowujemy sukcesywnie w trakcie trwania rozgrywki. Jeśli to okaże się za mało, mamy możliwość zaprojektowania własnych plansz dzięki dołączonemu do gry specjalnemu edytorowi poziomów.

Stealth Bastard to bez wątpienia nieprzeciętna i wciągająca produkcja, która dzięki dobrej oprawie dźwiękowej, fachowemu zespoleniu aspektów logicznych ze zręcznościowymi, a także i taktycznymi, z pewnością przypadnie do gustu szerokiej rzeszy fanów nie tylko gier platformowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 31.12.2011 12:59

@plis
a ja mam procka 1,8 i choć trochę wolno, to daje radę ;-)
a gra rewelacyjna, 9.5/10

  #4 14.12.2011 02:33

Ta gra potrzebuje procesora dwurdzeniowego 2GHz.
Proc z jednym rdzeniem 2GHz jest za słaby. Sprawdzone.

A poza tym jak grę darmową, to prawdziwa rewelacja.
Spokojnie 9/10

matrix68   4 #3 10.12.2011 12:32

@Anonim (niezalogowany)
Mam do ciebie 3 pytania: (Sprawdzę czy mogę pomóc)
1.Jaki masz system operacyjny?
2.Jaką masz kartę graficzną, ile masz pamięci RAM?
3.Czy plik instalacyjny jest zepsuty? (Możesz to sprawdzić za pomocą - PPM>Właściwości lub PPM opcja - Napraw - ta opcja jest tylko dla zepsutych plików.)

  #2 09.12.2011 21:30

Jak się można w tej grze zalogować?

  #1 09.12.2011 19:06

nie chce sie zainstalowac :(