Steam Mover Steam Mover 0.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Steam Mover to niewielki program umożliwiający przenoszenie gier pobranych ze Steama między rozmaitymi lokalizacjami na dysku twardym komputera.

Czasem zdarza się, że w wyniku braku miejsca na HDD mamy zainstalowane gry na różnych partycjach, a po zakupieniu zewnętrznego nośnika chcielibyśmy umieścić na nim swoją kolekcję pobranych tytułów. Nie musimy jednak ich usuwać i ponownie ściągać, bo możemy skorzystać z aplikacji Steam Mover, które pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu (a niekiedy i transferu, o ile mamy ograniczoną liczbę gigabajtów w pakiecie mobilnym).

Steam Mover nie wymaga instalacji. Ponadto możemy umieścić narzędzie na dowolnym urządzeniu przenośnym, które komunikuje się z PC za pośrednictwem złącza USB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!