r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Steam umożliwa już płacenie abonamentu w grach

Strona główna Aktualności

Firma Valve dalej poszerza możliwości swojej cyfrowej platformy dystrybucji Steam. Dało się już będzie teraz zapłacić bezpośrednio na niej abonament za gry korzystające z takiego modelu (głównie MMO). Pierwszą pozycją, która wprowadza wygodną opcję, jest Darkfall Unholy Wars. Za niecałe 40 euro kupujemy grę w podstawowej formie, a potem co miesiąc odciągnie nam 14,95 euro w ramach kontynuowania zabawy przez kolejne 30 dni.

Wybór sposobu płatności ustala się we właściwościach konta na Steam, gdzie również można w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji. Valve nie zakłada przy tym opcji czasowego, nawet krótkiego zawieszenia opłat — albo uiszczamy abonament i gramy, albo zupełnie sobie odpuszczamy. Większość gier ponoć powinna zapamiętywać jednak bezterminowo nasze poczynania, więc nawet gdyby po porzuceniu przez nas jakiegoś tytułu na dłuższy czas nagle naszła nas kiedyś ochota na powrót do fantastycznych krain, przykładowo odzyskamy nasze stare postacie. Warto nadmienić, że nie ma możliwości nabycia abonamentu jako prezentu dla kogoś.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.