Steel Storm: Episode I na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Steel Storm: Episode I - dynamiczną i niezwykle wciągająca strzelaninę z widokiem z góry na pojazd, którym się poruszamy.

To gra o ponadczasowej i nieprzemijalnej tematyce, która wydawać by się mogło nie jest w stanie znudzić się i przeminąć nigdy - podróże w przestrzeni kosmicznej połączone z eliminacją i wycinaniem w pień wszystkiego, co pojawia się na ekranie komputera, mają bez wątpienia swoją rzeszę wiernych fanów już od dziesiątek lat.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów?

Gra posiada dwa główne tryby rozgrywki, Singleplayer podzielony na szereg misji z konkretnymi zadaniami do wykonania oraz Multiplayer umożliwiający rywalizację z innymi graczami w sieci. Niestety ten drugi nie cieszy się w środowisku graczy zbyt dużym powodzeniem uniemożliwiając tym samym skutecznie tę formę rozgrywki.

Steel Storm prezentuje bardzo przyzwoitą oprawę graficzną oraz dźwiękową. Wybuchy, eksplozje, wystrzały, strugi ognia, futurystyczne pojazdy kosmiczne oraz statek-boss, którego pokonanie wymaga połączenia zręczności ze zmyślną strategią militarną, to już z góry jakby określony standard jakiego możemy spodziewać się po tego typu grach. W Steel Storm jak najbardziej występują wszystkie wymienione aspekty.

Gra posiada dość wysoki stopień trudności, trzeba przyznać, że nawet w trybie łatwym ciężko ją przejść nie napotykając pewnych trudności i problemów, które mogą dać się nam we znaki w okolicach czwartej misji. Grywalność to kolejna mocna strona Steel Storm. Gra błyskawicznie wciąga sprawiając, że czas spędzony na zabawie mija miło i niestety szybko. Klawiszologia jest standardowa i nie przysparza większych problemów. Nie pozostaje zatem nic innego jak tylko bezzwłocznie spróbować swoich sił w Steel Storm: Episode I.

Grę Steel Storm: Episode I można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Strzelanki

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje udanego Dragon Age II, szalonych wyścigów Motorstorm: Apocalypse na PlayStation 3, a także odświeżonego graficznie Beyond Good & Evil. Warto też zapoznać się z naszymi wrażeniami z ogrywania polskiego Anomaly: Warzone Earth, jak również nowego Mortal Kombat. Poza tym nie zapominajcie o wciąż trwającym konkursie

© dobreprogramy