reklama

SteelSeries Apex M500 - nowa mechaniczna klawiatura dla e-sportowców #prasówka

Strona główna Aktualności

O autorze

SteelSeries, znany producent peryferiów komputerowych dla profesjonalnych graczy, wprowadził do sprzedaży kolejną klawiaturę mechaniczną – SteelSeries Apex M500. To urządzenie łatwe do przetransportowania, wyposażone w gamingowe przełączniki Cherry MX Red, niebieskie podświetlenie LED oraz autorskie oprogramowanie SteelSeries Engine. Zostało stworzone przede wszystkim z myślą o rozgrywkach turniejowych.

Przełączniki Cherry MX Red

Cherry MX Red to najczęściej wybierane przez profesjonalnych graczy na całym świecie przełączniki, zapewniające niezwykłą szybkośći trwałość użytkowania. Ze względu na swoją wysoką pozycję w światowym rankingu przejściówek dla graczy i gwarancję na 50 mln kliknięć, klawisze Cherry MX są bardzo istotnym elementem zestawu każdego progamera.

Oprogramowanie SteelSeries Engine

Oprogramowanie dostarcza graczom możliwość personalizacji peryferiów komputerowych. Użytkownicy mogą samodzielnie zaprogramować każdy przycisk na klawiaturze tworząc unikalne kombinacje, zaawansowane makra służące do szybszego i łatwiejszego wydawania komend oraz automatycznie uruchamiać profile gier, mając do dyspozycji nieskończoną liczbę możliwości gamingowych.

Inteligentne mocowanie kabli i technologia Anti-Ghosting

SteelSeries Apex M500 oferuje inteligentny system zarządzania okablowaniem z trzema prowadnicami kabli, które dostosowują się do ustawień klawiatury, aby wyeliminować zakłócenia i splątania. Klawiatura została w pełni wyposażona w technologię Anti-Ghosting z aktywnymi 104 przyciskami zapewniającymi precyzję niezależnie od preferowanej szybkości gry.

Klawiatura SteelSeries Apex M500 jest dostępna w Ameryce Północnej. Można ją kupić za 99,99 dolarów w sklepie Newegg i na SteelSeries.com. W Europie pojawi się ona w sprzedaży już wkrótce i będzie kosztować ok. 120 dolarów.

Więcej informacji o Apex M500 i wszystkich gamingowych produktach SteelSeries można znaleźć tutaj lub bezpośrednio na SteelSeries.com.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić