Stellar Data Recovery for iPhone Stellar Data Recovery for iPhone 4.2

Strona główna Mac Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program

Stellar Data Recovery for iPhone to narzędzie do odzyskiwania danych, które zostały utracone w wyniku awarii sprzętowej lub też przypadkowo usunięte przez użytkownika.

Wbrew temu, co sugeruje nazwa, aplikacja skierowana jest do nie tylko do posiadaczy iPhone’ów, ale również iPadów. Dzięki niej możemy przywrócić utracone zdjęcia, filmy, kontakty, wiadomości, zawartość kalendarza, historię połączeń i nie tylko. Stellar Data Recovery for iPhone postara się odzyskać wiadomości użytkownika z popularnych komunikatorów, takich jak: WhatsApp, WeChat, Line, Viber, Tango oraz Kik.

Za pomocą Stellar Data Recovery for iPhone można przywracać dane z zaszyfrowanych plików kopii zapasowych iTunes. Aplikacja zawiera funkcję umożliwiającą obejście zabezpieczenia, którą można aktywować bez dysponowania specjalistyczną wiedzą. Program obsługuje także usługę iCloud, pozwalając na odzyskiwanie danych przechowywanych „w chmurze” firmy Apple, więc jeśli usunęliśmy pliki przez pomyłkę, ponownie zyskamy do nich dostęp do skorzystaniu z opisywanego narzędzia.

Stellar Data Recovery for iPhone jest kompatybilny z iPhone’ami w wersjach X, 8 Plus, 8, 7 Plus, 7, 6S Plus, 6S, 6 Plus, 6, 5S, 5c, 5, 4S oraz 4.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!