Steppy Pants Steppy Pants

Strona główna iOS Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Steppy Pants to gra zręcznościowa, w której użytkownik wciela się w bohatera mającego problem z chodzeniem. Zadaniem gracza jest wytrwać jak najdłużej na planszy, ostrożnie stawiając kroki.

W grze znajdziemy ciekawą szatę graficzną. Wszystkie elementy wykonane są charakterystycznych klocków, znanych z Minecrafta i utrzymane są w żywych, jasnych kolorach. Sterujemy bohaterem wędrującym przez chodnik w wirtualnym mieście i mającym spore problemy z utrzymaniem równowagi. Zadaniem gracza jest utrzymać go na nogach jak najdłużej. Sterujemy za pomocą dotknięć ekranu, a im dłużej przytrzymamy palec, tym większy krok wykona nasz bohater. Trzeba więc w tej grze sprytu i wyczucia, aby nie wywrócić sterowanej przez nas postaci.

Dodatkowym utrudnieniem w Steppy Pants są szczeliny między płytami chodnikowymi. Nadepnięcie na nie oznacza, że sterowana postać się wywróci i zabawę trzeba będzie zaczynać od nowa. Ponadto, wędrując będziemy zbierać złote monety. Służą one jako waluta do zakupu nowych ubrań dla postaci kierowanej przez gracza.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności. Korzystając z nich, możemy dokupić nowe elementy stroju sterowanego przez nas bohatera i przebrać go np. za zombie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!