r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Steppy Pants 2.0.2

Strona główna iOS Gry Platformowe

Steppy Pants to gra zręcznościowa, w której użytkownik wciela się w bohatera mającego problem z chodzeniem. Zadaniem gracza jest wytrwać jak najdłużej na planszy, ostrożnie stawiając kroki.

W grze znajdziemy ciekawą szatę graficzną. Wszystkie elementy wykonane są charakterystycznych klocków, znanych z Minecrafta i utrzymane są w żywych, jasnych kolorach. Sterujemy bohaterem wędrującym przez chodnik w wirtualnym mieście i mającym spore problemy z utrzymaniem równowagi. Zadaniem gracza jest utrzymać go na nogach jak najdłużej. Sterujemy za pomocą dotknięć ekranu, a im dłużej przytrzymamy palec, tym większy krok wykona nasz bohater. Trzeba więc w tej grze sprytu i wyczucia, aby nie wywrócić sterowanej przez nas postaci.

Dodatkowym utrudnieniem w Steppy Pants są szczeliny między płytami chodnikowymi. Nadepnięcie na nie oznacza, że sterowana postać się wywróci i zabawę trzeba będzie zaczynać od nowa. Ponadto, wędrując będziemy zbierać złote monety. Służą one jako waluta do zakupu nowych ubrań dla postaci kierowanej przez gracza.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności. Korzystając z nich, możemy dokupić nowe elementy stroju sterowanego przez nas bohatera i przebrać go np. za zombie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Flamingo, NYT VR, AppLock, Motion Stills, MineField i Crashing Seasons – najciekawsze aplikacje tygodnia

10
11.06.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam do lektury kolejnego przeglądu najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu przedstawiam Wam tylko pozycje mobilne i w większości gry. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, z podziałem na systemy operacyjne. Flamingo Na początek coś dla miłośników Twittera – testowa wersja aplikacji Flamingo. To klient Twittera, który daje ogromne możliwości personalizacji wyświetlanych treści. Aplikacja została przygotowana zgodnie z wytycznymi Material Design, wykorzystuje estetyczne animacje i dobrze dobrane barwy, choć oczywiście można wybrać własne. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.