Steps To Reproduce

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Steps To Reproduce jest prostym w obsłudze programem do tworzenia pokazu slajdów lub materiałów pomocniczych, składających się z szeregu obrazków ukazujących wykonanie jakiejś czynności krok po kroku.

Jak sugeruje sama nazwa, aplikacja pozwala na przechwycenie całej zawartości ekranu lub tylko jego części, a następnie wykorzystanie tzw. screena w celu stworzenia prezentacji, krótkiej animacji instruktażowej lub nawet wizualnej pomocy technicznej. Dokładne zastosowanie zależy tak naprawdę tylko od wyobraźni użytkownika. Program posiada nowoczesny interfejs użytkownika, a jego obsługa jest znacznie uproszczona poprzez szereg konfigurowalnych skrótów klawiszowych.

Celem przechwytywania screenów może być zarówno cały widoczny ekran, jego część lub też np. tylko aktywne okno aplikacji. Większą ilość wykonanych zrzutów ekranu możemy zapisać w formacie pokazu slajdów, a do każdego przechwyconego obrazu możemy dodać szereg modyfikacji, takich jak wprowadzenie tekstu, strzałek wskazujących konkretne elementy czy też dorysować dowolny kształt lub podkreślić szczególnie ważny fragment.

Steps To Reproduce pozwala na zapis wyników naszej pracy w formacie PNG bądź też PDF. Problemem programu jest pewna niezgodność z polskimi znakami diaktrycznymi - przy włączonej aplikacji, wprowadzanie znaków typu "ś" jest niemożliwe bez odpowiedniego skonfigurowania, na co należy zwrócić uwagę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!