SterJo Browser Passwords 1.3

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

SterJo Browser Passwords to program wyświetlający dane logowania odzyskane z plików zapisywanych lokalnie przez przeglądarki internetowe. Pozwala odzyskać hasła oraz loginy stosowane podczas korzystania z Chrome'a, Firefoxa, Edge'a oraz Opery.

Działanie programu opiera się na odczycie logów, które przeszukiwane są pod kątem zapisanych informacji o logowaniu użytkownika. Następnie odzyskiwane są z nich loginy, hasła oraz witryny, których dotyczyło logowanie. Całość przedstawiana jest na wspólnej liście. Proces wyszukiwania danych jest błyskawiczny, a od użytkownika nie wymaga żadnej ingerencji (program automatycznie znajduje odpowiednie ścieżki na dysku i przeszukuje je pod kątem logów).

Kiedy dane zostaną już wyświetlone na liście, istnieje możliwość kopiowania ich poszczególnych elementów lub całego wiersza. Niestety producent nie zadbał o żadną dodatkową opcję eksportu całej bazy lub wydruku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #2 26.01.2017 11:33

Spróbujcie usunąć ten program po użyciu. Nie da się, bo będzie nadal używany przez proces cmd, choć proces firefoxpasswords znikł.

Autor edytował komentarz w dniu: 26.01.2017 11:53
  #1 25.01.2017 20:01

NOD32 nie daje mi wejść na stronę producenta programu i sprawdzić jego wiarygodność. Przy próbie instalacji informuje mnie o wykryciu trojana. Czy ktoś sprawdza program i producenta przed umieszczeniem go na tym portalu?