r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SterJo Startup Patrol 1.5

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SterJo Startup Patrol to niewielkie, a zarazem bardzo użyteczne narzędzie przeznaczone do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem Windows. Umożliwia ono sprawne dezaktywowanie składników autostartu, które przyczyniać się mogą do powolnego startu środowiska operacyjnego.

Galeria programu

Podczas codziennej pracy z komputerem instalujemy w systemie różnego rodzaju aplikacje użytkowe, które dodają do rejestru Windows odpowiednie wpisy mające na celu uruchamianie odpowiednich procesów podczas startu samego środowiska operacyjnego. Ich zadaniem jest m.in. skrócenie czasu uruchamiania przypisanych im aplikacji poprzez wstępną inicjalizację na etapie startu Windowsa lub sprawdzanie dostępności aktualizacji. W większości przypadków są one zbędne i w dużym stopniu przekładać się mogą na wydłużenie czasu potrzebnego na pełne uruchomienie Windowsa.

Do zarządzania takimi właśnie procesami i aplikacjami stworzony został SterJo Startup Patrol. Pozwala on nie tylko dezaktywować wybrane pozycje autostartu, co również trwale usunąć je z rejestru systemowego, zmodyfikować ich konfiguracje (np. poprzez dodanie parametrów uruchamiania) lub dodać nowe. Co istotne, program dostarcza wiele szczegółowych danych o każdej z wykrytych składników autostartu i umożliwia wyszukiwanie dodatkowych informacji w Internecie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #2 15.04.2014 23:28

DP jest tu bez winy. Ze strony producenta ten instalator wygląda tak:
http://prntscr.com/3acihs

Bogdan_G   19 #1 15.04.2014 22:56

Eset krzyczy na tego instalatora.
SterJo Startup Patrol jest nawet portable na stronie producenta, Też na zipa, jak i wypakowany exe, virus total online krzyczy na czerwono. Nie będę sprawdzał w systemie.
Właśnie testuję, ale inne portable task manager ze strony producenta. Na zip pokazał virus total 1 na czerwono, lecz po wypakowaniu TaskManager.exe skanowanie virus total online, pokazuje na zielono, czyli czyste. Zdaje się, że na pakery, rożne av krzyczą rożnie. Uruchomiłem na XP. Sprawdzam.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.