reklama

Steve Ballmer odwiedzi Polskę

Strona główna Aktualności

O autorze

Przez wielu znienawidzony, przez wielu uwielbiany. Postać niewątpliwie kontrowersyjna, wyróżniająca się wśród szefów dużych korporacji w branży. Steve Ballmer - dyrektor zarządzający (CEO) w firmie Microsoft odwiedzi Polskę w drugiej połowie kwietnia.

Dokładny plan odwiedzin nie został podany jeszcze do wiadomości publicznej jedno jest jednak pewne - Ballmer będzie gościem specjalnym konferencji Microsoft Security Summit & Developer Days 2007, która odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia b.r. w Warszawie. Można się spodziewać, że spotka się ponadto z przedstawicielami władz i oczywiście pracownikami polskiego oddziału Microsoft. Uczestnictwo we wspomnianej konferencji może być zatem jedną z nielicznych okazji zobaczyć Ballmera na własne oczy i to w sytuacji gdzie będzie najpewniej wykorzystywał swe umiejętności showmana.

Steve Ballmer - CEO w Microsoft od stycznia 2000 roku, to przede wszystkim lider - obecnie bez wątpienia postać numer jeden w korporacji. To nie tylko niezwykle sprawny i skuteczny menedżer odpowiedzialny za bieżące funkcjonowanie całej korporacji ale także współtwórca i główny wykonawca jej strategicznych misji i wizji. Powszechnie opisywany jako człowiek niezwykle dynamiczny, pełen pasji, zdecydowania i humoru. Bez wątpienia podczas publicznych wystąpień jest doskonałym showmanem (choć niektóre jego występy są niekiedy powodem drwin), który nie tylko nie unika najcięższych tematów ale porusza je w bardzo bezpośredniej i ekspresywnej formie. Gdy Microsoft był jeszcze niewielką firmą, Steve Ballmer był głównym bohaterem reklamy Windows 1.0. Niezwykle zaangażowany i oddany rozwojowi korporacji. Do niedawna w cieniu Billa Gatesa.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama