r   e   k   l   a   m   a
reklama

Steve Hart i Paul Robinson wzmacniają ekipę tworzącą Enemy Front

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Jednym z kilku obecnie projektów tworzonych przez CI Games jest Enemy Front, niegdyś prowadzony przez Stuarta Blacka, później przez niego porzucony tak, jak to niegdyś było z Bodycount. Gra nie popadła jednak w tarapaty, a wręcz przeciwnie, pracuje przy niej coraz więcej ciekawych nazwisk. Niedawno swój udział potwierdził kompozytor Cris Velasco, teraz zaś ogłoszono przyjęcie do ekipy Stevena Harta oraz Paula Robinsona.

Pierwszy, który ostatnio pracował w Rebellion między innymi przy Sniper Elite V2, dostał stanowisko głównego producenta. Gorąco wierzy, że CI Games postrzegane będzie wkrótce jako firma robiąca gry AAA, czyli te najwyższej klasy. Robinson zaś, wiązany z klasycznymi propozycjami NovaLogic, a ze strzelanek z Full Spectrum Warriorem czy C&C: Renegade, zajmie się utrzymaniem w ryzach artystów i projektantów. Enemy Front pojawi się na PC, Xboksie 360 oraz PlayStation 3 w przyszłym roku.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic