r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Stick Cricket 2 1.2.5

Strona główna Android Gry Sportowe

Stick Cricket 2 to prosta gra sportowa, w której możemy spróbować swoich sił jako gracz krykieta.

Na początku przygody z aplikacją czeka na nas krótki samouczek, dzięki któremu możemy poznać zasady sterowania zawodnikiem, a także informacje o tym, jakie zalety dają coraz to nowe kije służące do odbijania piłki. Później przyjdzie pora na samą grę. Będziemy brali udział w kolejnych zawodach, stopniowo pnąc się w górę. Postępom towarzyszy zdobywanie punktów, za które zdobędziemy kolejne sprzęty sportowe, poprawiające nasze wyniki i pozwalające sobie poradzić na coraz wyższym poziomie trudności w grze.

Stick Cricket 2 jest grą bardzo ciekawą pod względem graficznym, utrzymaną w komiksowej scenerii. Jednocześnie sterowanie jest proste i intuicyjne, co sprawia, że dobrze bawić się z grą powinny także dzieci.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe i dobre gry na smartfony, których możesz nie znać – jest w co pograć!

41
14.02.2016  •  Łukasz Maślanka

W sklepie Google Play czekają na nas setki tysięcy aplikacji oraz gier. Niektóre wyglądają tak, jakby napisano je dla Androida w wersji 1.6, czyli – patrząc z perspektywy rozwoju tego systemu operacyjnego – niemal przedpotopowej. Są brzydkie, używanie ich przyprawia o ból głowy i zębów, trudno się połapać, o co chodzi na ekranie. A grając na smartfonie lub tablecie z Androidem, czasem nie można się oprzeć wrażeniu, że nawet na Atari lub ZX Spectrum jakieś 20 lat temu gry wyglądały lepiej. Ale są w sklepie Google Play również takie propozycje, przy których buzia sama się uśmiechnie. Bo to…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.