Sticky Notes HD. 1.0.1.2

Strona główna Windows Phone Biuro
Pobierz program
lub zeskanuj:

W sklepie z aplikacjami do wyboru jest bardzo dużo programów do sporządzania krótkich jak i długich notatek. Jednym z nich jest właśnie Sticky Notes HD. Program ten pozwala na sporządzanie notatek o dowolnej długości, przypinanie ich jako kafelki oraz ustawianie przypomnień.

W głównej mierze, aplikacja nastawiona jest na treść. Po uruchomieniu programu wyświetlają notatki posortowane zgodnie z ustalonym priorytetem – bardzo niski, niski, średni, wysoki, bardzo wysoki. Każda nowa „karteczka” jest zapisywana w innym kolorze, aby odróżniała się na tle innych. Użytkownik sam może wybrać kolor lub zdać się na kolejność losową. W sumie kolorów jest 20.

Dodawanie notatek polega na wpisaniu samej treści. Jednak oprócz tego da się dodać nagłówek, wybrać wspomniany wcześniej kolor, priorytet oraz ustawić alarm. Jednak nie są to pola obowiązkowe.

Każdą notką można podzielić się za pomocą aktualizacji w sieciach społecznościowych, wysłać jako mail, zapisać jako obrazek lub skopiować do schowka. Sticky Notes HD umożliwia również odczytywanie notatek (dostępne tylko w języku angielskim) jak i ustawianie ich jako ekran blokady (pojedyncza notatka, albo wszystkie dostępne w programie).

Ustawienia pozwalają na konfigurajcę hasła, wybranie czcionki oraz rozmiaru tekstu w programie tudzież na kafelku. Aby nie zgubić swoich informacji, aplikacja oferuje kopię zapasową w chmurze One Drive. Wystarczy zalogować się na swoje konto.

Sticky Notes HD nie zawiera reklam oraz jest dostępne w pełni za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!